Lp Nazwisko  i Imię Godz. Zajęcia Poniedziałek Sala Wiek Wtorek Sala Wiek Środa Sala Wiek Czwartek Sala Wiek Piątek Sala Wiek Sobota Sala Wiek
1 Ambrożko Jan 8 Strzelectwo       14.30 - 17.45 Wańkowicza 1 od 12 l.       14.30 - 17.45 Wańkowicza 1 od 12 l.            
2 Banasiak Anna 9 Teatr lalek 14.15 - 19.00 Turowskiego 3 od SP 15.00 - 16.30 s. 3 SP 15.00 - 16.30 s. 3 SP                  
3 Bolińska-Walendzik Iwona 4 Plastyka dziecięca                   16.00 - 19.10 115 SP            
4 Borsiak-Śleszyńska Alicja 17 Plastyka dziecięca / Sztukodziałanie 16.00 - 19.15 /Sztukodziałanie 204 od SP 16.00 - 19.15 /Sztukodziałanie 204 od SP 15.30 - 19.10 /plastyka 204 bo 16.00 - 19.10 /plastyka 204 od SP            
5 Ciukszo Waldemar 8 Gitara / zespoły muzyczne 15.00 - 18.15 / taniec ludowy Wańkowicza od 10 l.                   15.00 - 18.00 5 od kl V      
6 Cwirko Arkadiusz 5 Brydż sportowy 15.15 - 19.10 304 b.o.                              
7 Faszcza Magdalena 12 Taniec irlandzki/latino/     ArtEspaniol / zabawy twórcze 10.00 - 12.25 zabawy twórcze / 15.45 - 17.25 17.30 - 19.15  115 / 110 / 202 od 6        15.30 - 17.30/ ArtEsp.               17.45 - 19.15 303 / 202 od 8    od 9 lat                  
8  Gagacka Katarzyna 4 Grupa literacka       16.30 - 17.30  17.30 - 19.25  313 / 3 ponadpodst                        
9 Garniec Mirosław 4 Rysunek             16.00 - 19.10 111 od kl VI                  
10 Głownia Barbara 18 Język angielski       16.00 - 17.30             17.35 - 19.20 201 IV-V SP / VII 16.00 - 17.30             17.35 - 19.25 201 IV-V SP /  VI 16.00 - 17.30             17.35 - 19.25 201 VI kl. /VII  LO 16.00 - 17.30             17.35 - 19.20 201 V kl./VIII i LO      
Lp Nazwisko  i Imię Godz. Zajęcia Poniedziałek Sala Wiek Wtorek Sala Wiek Środa Sala Wiek Czwartek Sala Wiek Piątek Sala Wiek Sobota Sala Wiek
11 Gołębiowski Dawid 14 Rysunek, rzeźba       16.00 - 19.35 7 od kl VI       16.00 - 19.35 7 od kl VI 16.00 - 19.35 7 od kl VI      
12  Hacia Jarosław Maciej 11 Gitara akordowa,          zespoły muzyczne / instrumenty klawiszowe 16.00 - 17.30 17.35 - 19.10 s. 5 /      s. 8 od SP 16.00 - 19.10 (gitara) Jagiellońska 12 od SP       16.00 - 18.20 / instrumenty klawiszowe 312 od kl VI            
13 Jabłońska Teresa 18 Rękodzieło artystyczne       15.30 - 19.30 206 od SP 15.30 - 19.30 206 od SP 16.00 - 19.15 206 od SP 16.00 - 19.15 206 od SP      
14 Janicka Aleksandra 9 Dziecięcy zespół wokalny 16.00 - 19.30 Turowskiego 3 bo 16.00 - 19.30 312 bo                        
15 Janczak Andrzej 9 Szachy       16.00 - 19.10 8 od 8       15.30 - 19.15 8 od 8            
16 Jaśkiewicz-Steranko Olga 18 Rysunek, malarstwo, scenografia       16.00 - 19.30 103 od kl VI 16.00 - 19.30 103 od kl VI 16.00 - 19.30 103 od kl VI 16.00 - 19.30 103 od kl VI      
17 Kotarska Grażyna 18 Zajęcia umuzykalniajace, Instrumenty klawiszowe 14.15 - 19.30 313 piano od 6 9.30 - 11.00    16.00 - 19.00 110 2 - 3 l.   3 - 4 l.      5 - 6 l       14.00 - 18.00 / piano SP 18 / Dajtki b.o.            
18 Kotarski Paweł                 (za A. Jastrzębską) 9 Turystyka             17.30 - 19.30 303 bo 16.00 - 17.35 303 bo       8.00 - 12.00 teren b.o.
19 Kupisz Michał 5 Filmowa                         15.30 - 19.30 307 od 12 l.      
20 Kucharzewska-Samko Alicja 9 Wokalne 15.30 - 18.30 312 SP       15.30 - 19.30 312 bo                  
Lp Nazwisko  i Imię Godz. Zajęcia Poniedziałek Sala Wiek Wtorek Sala Wiek Środa Sala Wiek Czwartek Sala Wiek Piątek Sala Wiek Sobota Sala Wiek
21 Laskowska Małgorzata 10 Językowo - artystyczne 15.00 - 19.00 Jagiellońska 12 SP                   15.30 - 19.15 204 SP      
22 Łukaszuk Tomasz 18 Gitara ze śpiewem, perkusja, zespoły 15.45 - 19.30 3 i 5 gitara 16.00 - 17.30 17.35 - 19.10 5 zespół/wokal 15.45 - 19.30 5 perkus./zespół 16.00 - 17.30 17.35 - 19.10 5 perkus./zespół            
23 Marek Magdalena 15 Teatralne 15.00 - 19.30 110 SP             15.00 - 19.30 110 SP       10.00 - 12.15 aula SP
24 Markiewicz Anna 18 Malarstwo sztalugowe 16.00 - 19.25 111 od kl VII 16.00 - 19.25 111 od kl VII       16.00 - 19.25 111 od kl VII 16.00 - 19.25 111 od kl VII      
25 Mazur Judyta 15 Wokalne 16.00 - 19.45 211 od kl VI 16.00 - 19.45 211 od kl VI 16.00 - 19.45 211 od 2 kl                  
26 Mroczkowski Wiesław 8 Strzelectwo 13.45 - 17.00 Wańkowicza 1 od 12       13.45 - 17.00 Wańkowicza 1 od 12                  
27 Opalińska Alicja 18 Turystyka 16.30 - 18.05 303 bo 16.30 - 18.05 303 bo kierownicze           16.00 - 18.35 303 bo 8.00 - 12.00 teren b.o.
                                           
28 Ordelewski Bartosz 18 Historia sztuki, Archeo, Łucznictwo       16.00 - 19.40 Archeo 304 od 10 lat 16.00 - 19.30 /  historia sztuki 304 od 13 lat 16.00 - 19.10  łucznictwo VI LO od 10 l. 16.00 - 19.30  historia sztuki 304 od 13 lat      
29 Panasik Magdalena 4 Kultura żywego słowa                    16.30 - 19.30 313        i 303 od 3            
30 Piekut Michał 18 Gitara klasyczna 15.45 - 19.30 310 od 9 -12       16.00 - 20.00 Turowskiego 3 od 9 15.45 - 19.30 304 / 310 b.o.       9.00 - 11.15 310 b.o.
Lp Nazwisko  i Imię Godz. Zajęcia Poniedziałek Sala Wiek Wtorek Sala Wiek Środa Sala Wiek Czwartek Sala Wiek Piątek Sala Wiek Sobota Sala Wiek
31 Piekut Mirosław 18 Gitara klasyczna kierownicze     16.30 - 18.45 310 od 12  16.30 - 18.45 310 od 12 17.15 - 18.45 310 od 12 kierownicze          
32 Piotrowicz Jolanta 9 Żeglarstwo                   16.50 - 17.00   18.10 - 19.10 basen b.o.       9.00 - 10.30       10.35 - 12.05       12.10 - 13.45 ZSEH b.o.
33 Pohlke Ewa 18 Plastyka dziecięca 16.00 - 19.30 115 od  6 16.00 - 19.30 115 od  6 16.00 - 19.30 115 od  6 16.00 - 19.25 Jagiellońska 12 od  6            
34 Przełomiec Agnieszka 13 Plastyka / linoryt / lalkarstwo 16.00 - 19.15 lalkarstwo 206 od 5 l. 16.00 - 17.30  17.40 - 19.15 linoryt Turowskiego 3 6 - 9 l.   11-15 l.  16.00 - 19.15 plastyka dziecięca Turowskiego 3 9 - 15 l.                
35 Rosiński Adam 9  Instrumenty klawiszowe             16.00 - 19.10 Jagiellońska 12 od SP       15.30 - 19.30 312 od 7      
36 Rostańska Joanna 4 plastyka dziecięca, ArtEspaniol                         16.00 - 19.10 115 SP      
37 Sudzińska Mariola 8 Taniec sportowy       15.30 - 16.40  17.00  - 19.00   SP 33 / 202 od 6       15.30 - 16.40  17.00  - 19.00   SP 33 / 202 od 6            
38 Szyłejko Małgorzata 18 Teatr tańca               taniec ludowy   zabawy twórcze 10.00 - 12.25 zabawy twórcze /15.00  - 18.15 taniec ludowy       18.20 - 19.55 teatr tańca Turowskiego / hol przy auli b.o.        16.00 - 19.35   V LO / Krasickiego 2 SP       15.00 - 18.55 teatr tańca aula PM 6 -11 l. / 12-16      
39 Tejs Natalia (za M. Marek) 6 Teatr plastyczny             16.30 - 18.45  7 9 - 12 l.        16.30 - 18.45  110 LO.       
Lp Nazwisko  i Imię Godz. Zajęcia Poniedziałek Sala Wiek Wtorek Sala Wiek Środa Sala Wiek Czwartek Sala Wiek Piątek Sala Wiek Sobota Sala Wiek
40 Tuma Wanda 6 Gimnastyka korekcyjna i turystka             16.00 - 18.25 110 od 6             9.30 - 11.55 110 b.o.
41 Wieliczko Ewa 18 Informatyczno - fotograficzna kierownicze     16.00 - 19.00 307 od kl.VI 16.00 - 19.00 307 od kl.VI 16.00 - 19.00 307 od kl.VI kierownicze          
42 Witkowski Piotr 18 Modelarstwo 16.00 - 19.20 4 kl.1-3 / b.o. 16.00 - 19.20 4 kl.1-3 / b.o.       16.00 - 19.30 4 SP.lo 16.00 - 19.30 4 kl.4-6 LO      
43 Wojtkowiak Józef 9 Chór mieszany  / perkusja              16.00 - 18.30 / wokalny 313 SP 15.30 - 17.45 /  perkusja 3 b.o. 16.00 - 18.30 / wokalny 313 b.o.      
44 Wybrańska Magdalena 6 Jez. niemiecki 16.00 - 18.40 201 od 8       16.00 - 18.05 8 od 6 lat                   
45 Zielonka Piotr 18 Gitara ze śpiewem / kierownicze 16.30 - 18.00 312 /akomp./ kierown.  9 -12 l. 9.30 - 11.05  16.00 - 19.00 110 akomp. kierownicze        16.15 - 19.20 211   nagłośnienie      /kierownicze aula        
                                         
   Zatorze ul. Jagiellońska 12  
  Nagórki ul. Wańkowicza 1  
  Jaroty  ul. Turowskiego 3  
  Jaroty ul. Krasickiego 2